Deator

Oferta

Deator Innovation jest firmą programistyczną dostarczającą zawansowane rozwiązania IT. Dla naszych klientów tworzymy oprogramowanie zarówno do użytku wewnętrznego jak i systemy dostępne z każdego miejsca na Ziemi i o każdej porze.

Tworzenie aplikacji internetowych i desktopowych

Usługa ta skierowana jest do firm potrzebujących oprogramowania dopasowanego do potrzeb organizacji. Odpowiadając na ciągle zmieniające się potrzeby rynku, przygotowaliśmy ofertę, która spełni oczekiwania tych, którzy na co dzień korzystają z nowoczesnych rozwiązań.

Więcej

Aplikacje mobilne

Oferujemy wykonanie oprogramowanie na urządzenia mobilne, oparte o systemy Windows Phone, Android, iOS – iPhone.

Oferujemy:

  • Samodzielne aplikacje – działające na urządzeniu bez potrzeby łączenia się z Internetem
  • Aplikacje klienckie – łączące się poprzez WiFi/GPRS/3G z serwerem udostępniającym dane aplikacji
  • Gry na komórki

Więcej

Rozwiązania e-commerce

Deator Innovation oferuje rozwiązania e-commerce oparte o platformę Magento. Jest to platforma przeznaczona dla średniej i dużej wielkości rozwiązań e-commerce charakteryzująca się skalowalnością i dużą funkcjonalnością. Dzięki modułowości i elastyczności platformy możliwe jest stworzenie rozwiązania e-commerce spełniającego wysokie wymagania stawiane przed platformami sprzedażowymi. Platforma oferuje szereg rozwiązań podnoszących wartość sprzedaży: cros-selling, reguły cenowe, wsparcie dla SEO, rozbudowany moduł raportów, itp.

Więcej