Deator

Produkty

Bazując na zdobytym doświadczeniu firma Deator Innovation opracowała trzy główne produkty wspierające internetową działalność  firm i instytucji.

eRezerwacje

Nowoczesne systemy dokonywania rezerwacji online wymagają odpowiednich rozwiązań informatycznych. Deator dostarcza najnowocześniejsze i najwygodniejsze z nich.

Worldwide Booking System – platforma rezerwacji online umożliwiająca budowanie systemów rezerwacji dla różnych branż w zależności od potrzeb Klienta, m.in:

  • Sport – rezerwacja miejsc na treningach, rezerwacja obiektów sportowych;
  • Edukacja – obsługa firm szkoleniowych;
  • Hotele – rezerwacja pokoi, rezerwacja sal konferencyjnych.

Więcej

eHandel

Platformy do prowadzenia handlu w Internecie są szczególnie wymagające zarówno, jeśli chodzi o obsługę Klienta, jak i o bezpieczeństwo jego transakcji. Produkt firmy Deator spełnia wszystkie stawiane mu w tym względzie wymagania.

dStore eCommerce Platform – pełna platforma e-commerce. Wspiera sprzedaż wielu sklepów internetowych. Produkt jest elastyczny, gotowy do odpowiedniego dopasowania i szybkiej implementacji.

Więcej

Content Management

System zarządzania treścią to wygodne i użyteczne narzędzie z punktu widzenia codziennego administrowania. Serwis stworzony przez specjalistów z firmy Deator nie wymaga od Klienta specjalistycznej wiedzy informatycznej i programistycznej, by mógł być później przez niego obsługiwany.

dPage Portal – aplikacja internetowa pozwalająca na łatwe budowanie portali i serwisów korporacyjnych oraz ich późniejszą aktualizację i rozbudowę przez  pracowników Klienta. Dzięki prostemu w obsłudze interfejsowi użytkownika i odpowiednim modułom późniejsza ingerencja pracowników firmy Deator jest, po oddaniu serwisu do użytku, niemal całkowicie zbędna.

Więcej