Deator

O firmie

O firmie

Deator Innovation to nowoczesna i innowacyjna firma technologiczna, zajmująca się tworzeniem aplikacji internetowych dla firm prywatnych i instytucji państwowych.

Kompleksowe działania firmy są skupione przede wszystkim na zadowoleniu Klienta. Dokładamy wszelkich starań, by realizowany przez nas projekt mieścił się w zaplanowanym budżecie i czasie. Doświadczenie całego zespołu zdobywane jest przy projektowaniu i tworzeniu dużych, funkcjonalnie rozbudowanych aplikacji, przeznaczonych dla wielu (zróżnicowanych) użytkowników. Oprócz dużych przedsiębiorstw, Deator wspomaga też małe i średnie firmy, dostarczając im odpowiednich narzędzi internetowych i tworząc dla nich ściśle dostosowane do ich potrzeb serwisy WWW, oparte o system zarządzania treścią (CMS).  Deator specjalizuje się również w tworzeniu systemów rezerwacyjnych i rozwiązań dla sklepów internetowych.

Deator Innovation oferuje innowacyjne i nowoczesne rozwiązania oparte o sprawdzone technologie, ściśle dopasowane do potrzeb, jakim mają sprostać.  

Deator Innovation oferuje innowacyjne i nowoczesne rozwiązania oparte o sprawdzone technologie, skrojone i dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.